נמוכות ללא גבולות

נמוכות ללא גבולות

כשהייתי ילדה בבית ספר, כל החברות שלי היו נמוכות ממני ואני גבהתי ראשונה די מהר. חששתי שאם כבר בשלב זה ובגיל כל כך צעיר הגעתי לגובה כזה, אז לאן עוד אני עלולה להגיע! 

עם השנים ומבלי לשים לב, אני נשארתי באותו הגובה אליו הגעתי כבר מימי בית הספר היסודי (1.63) בזמן שכל חברותיי שהיו נמוכות ממני, המשיכו וגבהו.

שלא ישמע כאילו אני מתלוננת בטעות, אני סה"כ די מרוצה מהגובה הממוצע אליו הגעתי, למרות שלא הייתי מתנגדת לתוספת של עוד כמה סנטימטרים.

מה שכן, במשך כל חיי, חוקי האופנה והסטייל ומשטרת האופנה שעובדת שעות נוספות, לימדו אותי ששמלת מקסי או שמלות באורך מידי- ממש לא מתאימות לנמוכות, ויותר מזה- זה אף עלול להיגמר באסון!

במקביל לעוד לא מעט מיתוסים כאלה ואחרים שחלחלו לכולנו לראש, כגון "שחור זה מרזה", "פסים לרוחב משמינים" ועוד.

מה לא שמעתי על שמלות ארוכות לנשים נמוכות-

"הן מקצרות אותך, את תראי יותר נמוכה ממה שאת כבר" ועוד. ובאמת, שנים שלא היו לי פריטים באורך מידי/ מקסי בארון רק מהפחד להיתפס לא תקנית.

והיום, בתקופה בה אופנה כבר הרבה יותר מתירנית ונעימה למשתמש, אני מציעה לך ביחד איתי לנסות ולפרוץ את הגבולות של עצמנו, אלו שהצבנו לעצמנו אי שם בעבר ולצאת לדרך חדשה, עם הרבה יותר תעוזה!

אז נכון, לא כל פריט ובכל גזרה וצבע יתאים לכל אישה. בכל זאת, אנחנו נשים שונות עם מבני גוף שונים, צבע עור, סגנון ואופי שונים ולכן, החוקים האלה לא רלוונטיים בכלל ובטח לא יכולים להכליל את כולנו. לדוגמה, אם תתאימי לעצמך את הפריט עם הפסים שממוקמים לאורך ותוודאי שהפסים לא ממוקמים באיזורים פחות מחמיאים שהיית רוצה לטשטש, תבחרי בהדפס פסים כזה שיחמיא לגופך, אז תצלחי את המשימה ולגמרי תנפצי את המיתוס האופנתי הזה אצלך בארון.

ונחזור לשמלת מידי ומקסי-

אין ספק שחצאית קצרה יוצרת אשליה ומראה של רגלים ארוכות ויש לה את היתרונות שלה, אבל היי, זה בכלל לא אומר ששמלה באורך אחר לא תעשה את אותה עבודה ולדעתי- הגיע הזמן להתנסות בדברים נוספים ולגוון את המלתחה!

שמלה באורך מידי בצבע הנכון לך, הגזרה שתחמיא לך בשאר אזורי הגוף ועם הנעל המתאימה, ללא ספק יכולה לעבוד וליצור את אותה אשליה בדיוק שהיית משיגה מכל חצאית או שמלה קצרה.

כמובן שבאותה הזדמנות תקבלי גם מראה יותר אסוף או צנוע למי שחשוב לה ואם לא- לפחות בשביל השוני והגיוון שתצרי אצלך בלבוש היומיומי.

אז אני רוצה להבהיר את הנקודה ולומר- לא כל שמלה באורך מידי תהיה נכונה לך.
אורך מידי עדיף שיגיע לאמצע הרגל בחלק הצר יותר ולא ממש לאמצע השוק, כדי שהאזור הגלוי לעין, יצור את האשליה שאת רוצה להשיג.

ואם שמלת מקסי? הייתי הולכת על כזו שמכסה את הקרסול כדי לא ליצור חיתוך בגוף במקום שעלול ליצור אשליה הפוכה. אני אפילו מעדיפה שתהיה ארוכה יותר, כדי שכשאלבש נעלי עקב, הן יבצבצו ברמיזה ועל הדרך אשיג את הגובה והמראה שרציתי.

והאמת? גם טיפים אלה, לא בהכרח חלים על כל פריט ופריט וזה לגמרי צריך להיות פתוח לשיקולך וטעמך האישי.

אז אני כבר החלטתי- שלא להגביל את עצמי בסוגי גזרות, אורכים שונים וגם צבעים שבעבר פחדתי לאמץ לעצמי, גם- כי שמעתי שצבעים שונים לא מתאימים לנשים בעלות צבע עור כמו שלי. ויצאתי לדרך אופנתית חדשה שמה שהכי מאפיין אותה זה שהיא חסרת גבולות וחוקים!

אל תשכחי שאופנה צריכה לשרת אותנו ולהתאים את עצמה אלינו ולא להפך!

שמלת מקסי LARA לרכישה לחצי >>> כאן

 

בתמונה מעל – אני!

לבושה בשמלת מקסי ללא פשרות, מבד סופר עדין שנופל על הגוף, עם חגורה במותן שיוצרת אשליה של מותן צרה יותר וכן- גם גובה ורגליים ארוכות. השמלה מקולקציית החורף שעכשיו אגב נמכרת במחירי סוף עונה.

והאמת- שכבר הספקתי לחרוש עליה לא מעט ואני לגמרי מרגישה שהיא עושה לי טוב!

אז מה את אומרת? מצטרפת אלי למסע ללא גבולות?

שמלת סמוראי KANA לרכישה לחצי >>> כאן

שמלת סמוראי KANA לרכישה לחצי >>> כאן

שמלת סמוראי KANA לרכישה לחצי >>> כאן

סגירת תפריט
×